Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği

Aker, Antalya Skal’ın kuruluşunu anlattı

Turizm eğitimcisi aynı zamanda TUYED üyesi olan Avni Aker, Antalya Skal üyelerini geçmişte bir yolculuğa çıkardı. Antalya Skal’ın Crowne Plaza Antalya’da gerçekleşen Şubat ayı toplantısında konuşan Aker, katılımcılara geçmişte sektörde yaşananları anlattı.

Toplantının konuşmacı konuğu Avni Aker, Skal Antalya’nın kuruluş öyküsünü bir sunumla üyelere ve katılımcılara aktardı. Toplantıya üyeler ve turizm paydaşları yoğun ilgi gösterdi. Skal Antalya Şubat ayı geleneksel toplantısı, Skal Antalya’nın üyesi olan ve geçtiğimiz günlerde yaşamını yitiren Naci Gedik’ için saygı duruşu ile başladı. Ardından toplantının konuşmacı konuğu, Avni Aker, Antalya turizm tarihinden başlayarak, Skal Antalya’nın kuruluş öyküsü ile konuşmasına devam etti. Günümüzden bugüne yaşananları, anıları ve Skal Antalya’nın gelişimini ve başarıları anlattı.

Toplantının devamında Crowne Plaza Antalya Banket & Grup Satış görevini yürüten Serinay Beydemir’e  Young Skal üyelik belgesi ve Crowne Plaza Antalya’nın Genel Müdürü Fatih Caner’e  ev sahipliği için plaket takdim edildi.