Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği

BookinTurkey.com, Seturbiz.com adıyla hizmet verecek

Setur’un kurumsal online seyahat platformu BookinTurkey.com, bundan sonra  Seturbiz.com adıyla hizmet verecek. 16 yılı aşkın süredir hizmet veren BookinTurkey.com’un Seturbiz.com adıyla yenilendiğini belirten Setur Genel Müdürü Ahmet Sönmez, “Kurumsal pazara yönelik online satışlarda son üç yılda toplam yüzde 80’lik önemli bir büyüme gösterdik. Artık yeni hedefimiz hızla global pazarda yer almak” dedi.

Yenilenen Seturbiz.com’un tanıtımı “Bizim işimiz sizin iş seyahatiniz” sloganıyla yapıldı. Tanıtım toplantısında konuşan Setur Genel Müdürü Ahmet Sönmez, şirketlerin seyahatlerini daha etkin, verimli, bilinçli, kontrollü, risksiz yönetebilmesi için tüm birimlerin mevcut süreçlerini ve ihtiyaçlarını dinlediklerini söyledi. Kurumların seyahat ihtiyaçlarının dijitalleştirilmesi üzerine uygulamalar sunan Seturbiz.com’un, kurumlara, seyahat eden tüm çalışanları için ayrı limit ve onay mekanizmaları tanımlama imkanı sağlıyor. Online platformun seyahat giderlerinin online raporlar ile takibi, elektronik fatura aktarımı, ayrıntılı  fatura dökümleri gibi çözümlerle finans bölümlerinin de işini kolaylaştırdığı belirtiliyor.

Seturbiz.com’un mevcut ve gelecekteki ihtiyaçları öngörerek hazırlanan teknolojisiyle çalıştığına dikkat çeken Sönmez “Bu teknoloji şirket yönetimine, iş seyahatlerini başlangıçtan bitimine kadar tüm masraf ve süreçleri kolayca kontrol etme imkanı sunuyor. Bizimle çalışan kurumsal müşterilerimizdeki kullanıcılarımız bireysel seyahatlerinde de indirim kullanabiliyor. Kurumsal seyahatlerden biriktirdikleri puanlarla seyahat edebiliyor. Bu lansman ile birlikte online toplantı rezervasyonu modülümüzü de hizmete açmış bulunuyoruz” dedi.