Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği

Eskisehir  ziyaretçileri Sempre’nin kahvaltısında buluşuyor

Akdeniz mutfağının en özel lezzetleriyle konuklarını ağırlayan Sempre Mediterranean Cuisine, Cumartesi ve Pazar hafta sonunda da Eskişehir’in buluşma noktası olacak. Yeni konsepti ile hizmet vermeye başlayan Sempre Mediterranean Cuisine’nin, hafta sonu kahvaltı keyfini ailesi, arkadaşları ve dostlarıyla yaşamak isteyenler yaşatmak istediği belirtiliyor.

Yenilenen mekanı ve menüsü ile Eskişehir’in vazgeçilmezi olan ”Sempre’de Kahvaltı Keyfi”  18 Kasım Cumartesi ve 19 Kasım Pazar günü başlıyor. Sempre’nin konukları için haftasonu kahvaltılarında zengin çeşitli seçenekler hazırlandığı belirtiler şu bilgiler veriliyor: “Sempre kahvaltı, kahvaltı tabağı, istendiğinde ekstra lezzetlerin yanı sıra, çocuklara özel “Çocuk Menüsü” ve sağlığına dikkat edenlere de fit menü seçeneği sunuyoruz.”

Bahçe saklı cennete dönüştü

Sempre Mediterranean Cuisine, danışman Şef Uğur Volkan Uysal’ın hazırladığı özel menü ve İşletme Müdürü Cevher Çanakçı’nın dinamik yeni ekibiyle konuklarını ağırlıyor. Ağırlamalar yeni, ferah salonunun yanı sıra “saklı cennet” haline getirilen “ YeşilSempre Bahçe”de gerçekleştiriliyor.

“Çocukları da unutmadık” diyen Sempre Mediterranean Cuisine yönetimi bu konuda sunduklarını şöyle özetliyor: “Sevimli Cüceler, Pofuduk Bulutlar, Çikolatalı Meyve Perisi gibi çocuklarımızın hoşuna giden ve yararlı sürprizler de hazırladık.”