Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği

Reklam

Seramik Sergisi Milta Bodrum Marina’da

Durum : Normal
Başlama : 2017-05-10 (836gün önce)
Saat : 18:00
Bitiş : 2017-05-23
Yer : Milta Bodrum Marina Osmanlı Tersanesi
Adres : Milta Bodrum Marina

Betül Karakaya’nın “İçinde Hayat var, İçin de Ben varım’’ adlı seramik sergisi, 10-23 Mayıs 2017 tarihlerinde Milta Bodrum Marina Osmanlı Tersanesi’nde sanatseverlerle buluşuyor.
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümün de öğretim görevlisi olan Yrd.Doç.Betül Karakaya, “Büyülü Tınılar” ve “Sesime Ses Ver” ile başlayan yolculuk “İçinde HAYAT var, İçinde BEN Varım” serisi ile noktalanıyor! Bu serüvene eşlik eden ÇAN imgesi üzerinden hayata dair varlık sorgulaması; içinde barındırdığı armoni, umut ve geleceğe dair dileklerle ve malzemenin sınırlılığında boyutlandı. İzleyiciyi de içine davet eden tavrıyla algıları değiştirmeyi amaçladı. Şimdi ise akıp giden zaman da gözlerimizi dört açıp, farkındalığınızı arttırmak, farklı seslerin tınısında buluşmayı amaçlıyor.
Sanatçının “İçinde HAYAT var! İçinde BEN varım…” adlı üçüncü kişisel sergisini 10-23 Mayıs 2017 tarihleri arasında Milta Bodrum Marina Osmanlı Tersanesi Kaymakamlık Sanat Galerisi’nde ziyaret edebilirsiniz