Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği

Havalimanına Bodrum tanıtım stantları kuruldu

Milas-Bodrum Havalimanı’ndan giriş yapan ziyaretçilere Bodrum’u daha iyi tanıtmak için hazırlanan broşürlerin bulunduğu masalar, bilgi köşkleri yoğun ilgi görüyor.
Bodrum Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından hazırlanan bilgi köşkleri, Devlet Hava Meydanları İşletmesi ve TAV Havalimanları Holding’in işbirliğiyle havaalanının Gelen Yolcu bölümlerine sıralandı. Bilgi köşklerinde Bodrum Belediyesi tarafından Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan Bodrum’un tarihi geçmişi, kentsel dokusu, sosyal yaşamı, tarihi ve kültürel mirasları, gelenekleri, görenekleri ve Bodrum’a değer katan ünlü tarihi kişiler hakkında özet bilgilerin yer aldığı kitapçık ve haritalar konuldu.

Milas-Bodrum Havalimanı İç ve Dış Hatlar Terminallerinde belirlenen altı adet noktaya konulan stantlarda sergilenen kitapçık ve haritaların dağıtımına devam ediliyor. Bodrum’u ziyaret edenlerin yoğun ilgi gösterdiği desklerin düzenli olarak kontrol edildiğini ifade eden Bodrum Belediyesi Basın Yayın Halkala İlişkiler Müdürü Ummahan Yurt, “Tanıtım için yurt içinde ve yurt dışında birçok çalışma yapıyoruz. Bunun yanında Bodrum’a gelen misafirlerimizin faydalanabilmesi için de böyle bir çalışma gerçekleştirdik. Ekiplerimiz düzenli periyodlarla deskleri kontrol ederek eksikleri tamamlıyorlar.” dedi.