Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği

Hilton İstanbul Maslak hizmete girdi

Hilton Hotels & Resorts markasının en yeni üyesi Hilton İstanbul Maslak, kapılarını açtı. Grubun Türkiye’de bulunan 61’inci oteli olan Hilton İstanbul Maslak, her biri özenle tasarlanmış 17’si süit, toplam 284 oda ile hizmet veriyor.

İstanbul’un en hareketli iş ve eğlence merkezlerinin kalbinde konumlanan 5 yıldızlı otelin, Metro istasyonunun yanı sıra Boğaz Köprüsü’ne yakınlığından dolayı misafirlerine ulaşım kolaylığı sağladığı belirtiliyor. İş toplantıları, önemli gün ve etkinlikler için birçok alternatif sunan otelin 27. katında, yıldızların tam altında konumlanan ve cam tavanı ile dikkat çeken ayrıcalıklı bir etkinlik mekanı bulunuyor. 6.600 metrekareye yayılan etkinlik alanında, 850 metrekarelik, toplamda 1.200 kişiyi ağırlayabilen ve gün ışığı alan büyük balo salonu mevcut. Hilton İstanbul Maslak’ta, tümü, en son teknoloji ekipmanlarla donatılmış ve farklı nitelikteki etkinliklere ev sahipliği yapabilecek şekilde kurgulanmış 22 adet toplantı salonu ve birden fazla etkinlik alanı bulunuyor.

Hilton İstanbul Maslak Genel Müdürü Özkan Alkan ziyaretçilerine kapsamlı ve gerçek zamanlı bir deneyim sunacaklarını belirtikten sonra “Otelimiz seyahatseverlerin, yöneticilerin veya beraber çalışan misafirlerimizin birbirleriyle temas kurabileceği, anlamlı birlikteliklere adım atabileceği mükemmel bir ortam sunuyor. Misafirlerimiz, şehre hâkim manzarasıyla yıldızların altında uzanan muhteşem mekânımız ‘’The Roof’’ dâhil, otelimizin geniş, modern odalarından ve ayrıcalıklı imkânlarından yararlanarak iş toplantıları ve ayrıcalıklı etkinlikler düzenleyebilecek” diye konuştu.