Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği

Reklam

Hilton İstanbul ve Conrad İstanbul havuzları yaza hazır

      

hiltonHilton İstanbul ve Conrad İstanbul’un havuzları yaz sıcağında kentte kalanlar için sezonu açtı.

Hilton İstanbul’un havuzunda zengin bir mönü ve haftasonları barbekü keyfi de sunuluyor. Çocuklar için haftasonları, oyuncaklar, palyaço, animasyon ekibi ve cankurtaranları da hizmette.

Misafirlerin hafta sonu veya sezonluk olarak kiralayabilecekleri havuz kenarındaki “cabana”lar küçük birer yaz evi işlevi görüyor. Ailece kullanılabilecek Hilton İstanbul Havuz Cabana’larında güneşlenme terası, soyunma dolapları ve gün içinde uyku zamanları için yatağa kadar konuklar için tüm detaylar düşünülmüş. Ayrıca Cabana kiralayan misafirler için isteğe bağlı olarak Cumartesi, Pazar barbekü ve full mini bar tercihleri sunuluyor. 

Sabah 8.00’dan akşam 20.00’a kadar açık olan Hilton İstanbul’un havuz ücretleri; Hafta içi 66 TL, Hafta sonu 105 TL, Aylık 484 TL ve Sezonluk 1243 TL olarak sunuluyor. Ayrıca, günlük girişlerde SPA servisi alan kişilere, giriş ücretlerinde % 50 indirim uygulanıyor.

Conrad İstanbul’un havuzunun ücretleri; hafta içi tek kişi 80 TL, çift kişi 120 TL, hafta sonu tek kişi 120 TL, çift kişi 210 TL, Aylık tek kişi 425 TL, çift kişi 650 TL, Misafirler, günlük girişlerde açık, kapalı ve çocuk havuzu, cardio, gym, sauna, buhar banyosu, dinlenme ve soyunma odalarını ücretsiz, otopark ücretinden %50 indirimden faydalanabilecekler. Aylık ve 3 aylık üye olan misafirler ise bu avantajlara ek olarak, masaj, tüm restaurant ve bar hizmetlerinden %20, kuru temizleme servisinden ise %30 indirimli faydalanabilecekler.