Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği

I-MICE Derneği eğitimlere başladı

Sektör paydaşlarını bir araya getiren Uluslararası MICE Derneği, 19 Ocak tarihinde eğitim organizasyonlarının ilkini Radisson Blu Bosphorus Hotel Istanbul ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Sektör paydaşlarının kişisel gelişim ve uzmanlıklarına yönelik gerçekleştirilen eğitim organizasyonunu Radisson Blu Otelleri yöneticilerinin yanı sıra, MICE çalışan acenta yöneticileri, MICE lojistik firma yönetici ve çalışanları, kanaat önderleri  ile basın mensupları katıldı.

Boğaz manzaralı Pupa Terasta gerçekleşen  “Business Review Workshop ‘’ etkinliğinde katılımcılar, Selim Geçit’in eğlenceli sunumunu dinledi. Ayrıca Business Review Workshoplarından tanınan Nitin Nohria’nın kaleme aldığı “Çalışan Motivasyonu İçin Yeni Güçlü Bir Model” eğitiminde, bulundukları yere disiplinli yaşam kurguları sayesinde gelmiş, iş dünyasının en çok aranan yönetici ve en ilham verici liderlerini dinleme fırsatı yakaladılar.

Gecede konuşan Uluslararası MICE Derneği 2. Başkanı Hüseyin Kurt, “Uzmanlığımız dışındaki alanlarda güçlenmek için zaman ayırmak, yoğun iş temposu yüzünden çok kolay olamamaktadır. Bu ‘’ Workshop ‘’ ile birlikte devrim niteliğindeki iş dünyası fikir ve yaklaşımlarını, iş dünyasının 4×4’ lük liderlerinin öğrenme rejimini bize aktaran Selim Geçit hocamıza çok teşekkür ederiz” dedi.

Gecede konuşan Carlson Rezidor Grup Türkiye Satış Direktörü Aslı Borakan ise etkinliğe ev sahipliği yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdikten sonra şunları söyledi: “Radisson Blu Otelleri olarak, MICE acentaları ile uzun soluklu ve yoğun bir işbirliğimiz bulunuyor. Uluslararası MICE Derneğini ile kurulduğu günden bugüne iletişim halindeyiz. Dernek ile geliştirdiğimiz projelerin ilkinde bir aradayız. Yıl içerisinde ve bundan sonra bir çok projeye birlikte imza atacağız.”