Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği

İDSO’dan İsmet İnönü anma konseri

Cuma akşamlarının klasiği İDSO DenizBank Konserleri bu hafta Fulya Sanat Merkezi’nde… Bu Haftaki Konserin Orkestra Şefi Avi Ostrowsky…22 Aralık Cuma akşamı saat 20.00’de başlayacak İDSO DenizBank Konserlerinde, Şef Avi Ostrowsky yönetimindeki İDSO’nun eşlik edeceği piyanist Gökhan Aybulus dinleyicilerle buluşacak.

Konserde; Sergei Rahmaninov’un “ Do Minör Piyano Konçertosu No. 2 Op. 18” ve Antonin Dvorak’ın “Senfoni No. 9” eserleri icra edilecek. İDSO Müdürü Sezai Kocabıyık: “Bu haftaki konserimizde Cumhuriyet tarihimizin ilk Başbakanı ,ikinci Cumhurbaşkanı İsmet İnönü’yü anacağız. Bu klasik müzik akşamında başarılı piyanistimiz Gökhan Aybulus’a eşlik ederek piyano ağırlıklı bir program icra edeceğiz. İstanbullu müzik ve sanatseverleri Fulya Sanat Merkezi’ndeki konserimizde görmek istiyoruz.” diyor.

PROGRAM / 22 ARALIK CUMA – FULYA SANAT MERKEZİ – SAAT 20.00
* Sergei Rahmaninov “ Do Minör Piyano Konçertosu No. 2 Op. 18”
* Antonin Dvorak “Senfoni No. 9”
Not: Bu haftaki konserde piyano sanatçısı olarak izleyeceğimiz Gökhan Aybulus geçtiğimiz hafta CKM’de gerçekleştirilen konserde son anda rahatsızlanan piyanistin yerine sahne almış ve son derece başarılı bir performans gerçekleştirmişti.