Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği

Reklam

Jolly’den Karayipler’e TL ile tatil

Turkuaz renkli bir deniz, bembeyaz kumlarla bezeli sahilde rotayı Karayipler’e çevirmek için neden çok… Jolly, tam da bu hayali gerçekleştirmek isteyenlere birçok tarih alternatifi lie Royal Carribbean Gemisi  ile Karayipler’de muhteşem rotalar keşfetmeyi öneriyor. Üstelik bu turun en büyük fırsatı ise TL fırsatı olması… 7 gece 8 gün süren bu rüya tatilin rotaları ise Miami, Fort Lauderale, Florida, Labadee Falmouth, Philipsburg, San Juan, Cozumel olarak planlandı. Üstelik gidiş – dönüş uçak biletleri, gemide tam pansiyon konaklama, transferler ve vergiler dahil 6.200 TL…

Bu rüya tatilde seyahat tutkunlarını bekleyen rotalardan bazıları; Tatil severleri ABD’de Florida eyaletinin güneydoğusunda kalan Fort Lauderdale karşılayacak. Miami’nin 45 km kuzeyinde yer alan Fort Lauderdale, Amerika’nın Venediği olarak gösterilmekte. Tüm gününüzü denizde geçirebilir, turkuaz renkli denize kendini bırakabilirler. Dileyen tatil severler ise mağazaları gezebilir, sabah sporu yapabilir ve onlarca aktiviteye katılarak tatilin tadını çıkarabilirler.

Güçlü akıntıları ve denizi için yüksek görüş mesafesi ile tanınan dünyanın önde gelen dalış merkezlerinden olan Cozumel’de tatil severler deniz altındaki güzellikleri keşfetmeli ve hatta vatozlarla, yunuslarla birlikte kulaç atmalı… Resifler gezginlerin kulaç atmasını bekleyen bir başka doğa harikası.