Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği

Melek Hotels Bozburun hizmete açılıyor

Melek Hotels zincirinin beşinci ve en yeni üyesi olan Melek Hotels Bozburun, denize sıfır konumu ve deniz manzaralı odalarıyla 19 Mayıs 2017 Cuma günü hizmete giriyor.

Eylül ayında açılan Melek Hotels Mudurnu – Tarihi Tekkeliler Konağından sonra yeni yılın ilk yatırımını, adı sessizlik ve huzurla özdeşleşmiş Ege’nin güzel kıyı kasabası Bozburun’da yaptı. Masmavi durgun denizinde sabah ve akşam ayrı hoş manzaralar, yurt içi ve yurt dışından bir çok turistin tatil için seçim sebeplerinden oluyor. Melek Hotels Bozburun’un gündüz plaj hizmeti verilen iskelesi akşamları Londra’da da bir şubesi bulunan, karidesleriyle meşhur Melek’in Mutfağı adlı restorana dönüşüyor.

Doğal kahvaltı

Bozburun’u Bülent Ortaçgil bir şarkısında şöyle anlatıyor:

kimsesiz koylar ortasında
her biri başka siyah bu dağların
güneşi yolladık bütün renklerle
oyuncağıyız artık alışkanlıkların
en küçük bir ses bile sanki gök gürültüsü

İşte bu mekanda hizmete girecek olan otelde toplam 10 oda bulunuyor. Otelde ekstra yataklar ile aileler için daha uygun geniş odaların da mevcut olduğu belirtiliyor. Sabah kahvaltısı doğal ürünlerle Bozburun’un muhteşem manzarasına sahip otel bahçesinde serpme kahvaltı olarak sunuluyor. İşletme sahipleri, buranın huzurlu ve sessiz bir tatil için tam aranan bir yer olduğnu vurguladıktan sonra “Masmavi denizi, tekne turları ve çevre de keşfetmek için bir çok yeni yerin olması huzurlu tatilinize eğlence katacak” diye ekliyor.