Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği

Reklam

MP Hotels, yeni otel konseptini tanıttı

MP Hotels, İstanbul’daki Ritz Carlton’da düzenlediği basın toplantısında, Club Sei hazırlıklarının tamamlandığını duyurdu. Club Sei, birbirinden güzel sahil beldelerinde kişiye özel ve modern bir tatil deneyimi arayan modern gezginler ve ailelere hitap eden “bütün-deneyimler-dahil” sloganlı bir kulüp konsepti olarak ön  plana  çıkıyor.  Club  Sei,  turistlerin  günümüzde tatillerinden  bekledikleri  her  şey özenle  düşünülerek oluşturulan sekiz temel ilke üzerine  inşa edilmiş bir konsept. Bu sekiz ilke arasında ise dijital ve gezgin,  özel ve sosyal, aktif spor ve sakin terapiler, geniş odalar, otantik pazar yerine  benzer yeme-içme mekanları ve ayrıca bütün  yaş gruplarına hitap eden özelleştirilmiş faaliyetlerin kombinasyonu yer alıyor.

MP Hotels CEO’su ve  FTI GROUP  Genel Müdürü  Roula Jouny’nin bu  yeni gelişmeyle ilgili görüşleri şu şekilde:  “Club  Sei  ve  barındırdığı  potansiyel  beni  çok   heyecanlandırıyor  zira  daha geleneksel  olarak adlandırabileceğimiz kulüp konseptini yeni nesilleri ve modern gezginleri çekerek canlandıracağını düşünüyorum. Bu bağlamda yepyeni bir marka yaratmak ve yeni nesil tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına daha önceden Magic Life markasının arkasındaki kurucu  deha olan Dr. Cem Kınay ile iş birliği yaptık. Club Sei’nin yeni kulüp çağını başlatacağından eminiz.”

Yeni tatil deneyimi

MP Hotels aynı zamanda Club Sei konseptiyle hizmet verecek üç tatil köyünün duyurusunu yaptı. Alt yapı hazır ve bu oteller 2019-2020 sezonunda yeni marka altında hizmete girecek. Bu yeni oteller sırasıyla Club Sei Lanzarote, Kanarya  Adaları, İspanya, Club Sei Belek, Akdeniz, Türkiye ve Club Sei Marmaris, Ege,  Türkiye olarak belirlendi.

281 odalı Club Sei Marmaris, Türkiye’nin yemyeşil güzellikleriyle bezenmiş dağlarının hemen eteğinde Ege’nin el değmemiş sularına komşu bir sahil bandında yer alıyor. Otelde bir adet havuz,  özel plaj ve iskeleler, SPA ve çok  sayıda  su sporu seçeneği  bulunuyor. 772  odaları  Club  Sei  Belek  ise  Akdeniz’in  incisi  Belek’te  11 adet yüzme  havuzu, çok  sayıda  restoran ve  bar,  su kaydırakları  ve  özel  bir  plaj  barındırıyor.  Her  iki otel de  MP Hotels grubunun bu  yenilikçi markasını en  iyi şekilde temsil edecekleri inancıyla seçildi. Club  Sei Lanzarote’nin detaylarının ise yakın bir zamanda açıklanması bekleniyor.

Toplantı sonunda Jouny sözlerine şu ifadelerle son verdi: “Otel pazarı her geçen gün daha fazla segmente ayrılıyor ve  sahip olduğumuz bu  güçlü  pozisyonu koruyabilmemiz ve  rekabetin üst düzeyde olduğu bu pazarda gerçek bir lider olabilmemiz için hedef  kitlemizin aradığı ürünleri sunabilmemiz gerekiyor. Club Sei tam da bunu sağlayacak bir marka.  Misafirlerimiz bu konsept sayesinde kişiselleştirilmiş bir tatil deneyiminin yanı sıra özgür  olabilecek ve yerel kültürün tadını doyasıya çıkarabilecekler.”