Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği

ODEON Tours ; “Mükemmellikte Yetkinlik Belgesi”ni aldı

ODEON Tours, Kalder’in tecrübeli değerlendiriceleri tarafından  yapılan EFQM (European Foundation for Quality Management) İş Mükemmelliği Modeli saha değerlendirme süreci sonunda ‘EFQM 5 Yıldız Yetkinlik Seviyesi’ sertifikası aldı.

ODEON Tours; Avrupa’daki kuruluşların sürdürülebilirlik açısından geliştirilmesi hedefiyle kurulan EFQM (Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı) tarafından geliştirilen İş Mükemmelliği Modeli Saha Değerlendirme Sürecinde ‘EFQM 5 Yıldız Yetkinlik Seviyesi’ ne ulaştı.

ODEON Tours Yer Hizmetleri Türkiye Genel Müdürü Vahit Petek; “OTI Holding,  sektöre adım attığı 1992 yılından bu yana yenilikçi vizyonu ve kalite anlayışı ile turizme yatırım yapmakta, Avrupa Birliği standartlarına tam uyum hedefıyle tüm hizmet ve ürünlerinde mümkün en yüksek kaliteyi hedeflemektedir.  Aldığımız ‘EFQM 5 Yıldız Yetkinlik Seviyesi Sertifikası’, iş süreçlerimizde ve saha aktivitelerimizde mükemmelliğe ne kadar yakın olduğumuzun bir kanıtıdır” açıklamalarında bulundu.

Petek sözlerine, ODEON Tours’un mükemmellik yolculuğunda bundan sonraki hedefinin, paydaşları için değer yaratmaya devam ederek, çalışmalarını kısa vadede EFQM Kalite Ödülü ile de taçlandırmak olduğunu belirterek devam etti.