Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği

OTIUM Eco Club Side, Zoover.com’un ‘En çok tavsiye edilen oteli’

otiumOTIUM Eco Club Side, Avrupa pazarında misafir memnuniyetini ölçen Zoover.com‘da adını 2012 yılının tavsiye edilen oteli olarak duyurdu.

Çevreye duyarlı ekolojik çalışmaları ile ön plana çıkan ve OTI Holding bünyesinde faaliyet gösteren OTIUM Eco Club Side, tatilcilerin oteller ve bölgeler hakkında değerlendirme ve fikirlerini paylaşğı, Avrupa’nın önemli bağımsız seyahat sitelerinden olan Zoover.com tarafından 2011’de olduğu gibi bu yılda tüketicilerine ‘En çok tavsiye edilen otel’ olarak ilan edildi.

OTI Holding’in ekolojik konsept ile yenileyerek 2009 yılında hizmete açtığı, Side-Titreyengöl mevkiinde konumlanan otelde konaklayan misafirlerin, internet üzerinden zoover.com sitesine yaptıkları tavsiyelerle OTIUM Eco Club Side ‘En çok tavsiye edilen otel’ ödülüne layık görüldü.

Side bölgesinin ilk ve tek Yeşil Yıldızlı oteli

Dünyadaki enerji kaynaklarını korumak ve çevreye zarar vermemek amaçlı atık yönetimi, güneş enerjisi kullanımı ve geri dönüşümlü malzeme gibi özel uygulamaları ile OTIUM Eco Club Side, aynı zamanda Side bölgesinin ilk ve tek Yeşil Yıldızlı oteli. Rus pazarından misafirlerin yaptığı değerlendirmelerde “tophotels.ru”da da dünyadaki en iyi 100 otel arasında.