Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği

Pamukkale Turizm, 20 adet MAN aldı

Pamukkale Turizm, özmal filosunu güçlendirmek için yaptığı yatırımlarda 2017 yılında da MAN’ı tercih ederek, 20 adet yeni nesil Lion’s Coach Efficientline 2+1 VIP aldı. Pamukkale Turizm’e 20 otobüslük Lion’s Coach EfficientLine filosu, MAN’ın Ankara üretim tesislerinde gerçekleştirilen törenle teslim edildi. Teslimat törenine MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, VDF MAN Finans Satış Müdürü Soner Delikan’ın yanı sıra Pamukkale Turizm’den Ankara Bölge Müdürü Ufuk Bababalım, Özmal Filo Müdürü Ahmet Aksoy ve her iki şirket yetkilileri katıldı.

Pamukkale Özmal Filo Müdürü Ahmet Aksoy “Gerek sağladığı konfor, gerek yakıt tasarrufu ve gerekse ikinci eldeki avantajları ile Lion’s Coach EfficientLine 2+1 VIP, net bir şekilde kendini kanıtlamış bir model. Yeni neslinde ise geliştirilen bir çok özelliğinin yanı sıra Euro 6C ile gelen avantajlar gerçekten de çok önemli. MAN, Euro 6’nın temelini oluşturan Common Rail teknolojisindeki tecrübesini ve uzmanlığını konuşturmuş. Hem motorun gücünü 460 beygire çıkarmış ve torku arttırmışlar, hem de zaten yakıt tasarrufunda rakipsiz olan selefine göre daha yüksek tasarruf oranı sağlamışlar” dedi

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, yeni araçlarının yakıt tasarrufu, koltuk sayısı ve sunduğu konfor gibi birçok özelliğe sahip olduğunu belirterek “Hem işletmeci hem de yolcuların büyük beğenisini ve takdirini kazanan sınıfında adeta rakipsiz bir otobüs. Sağladığı yakıt ve işletme tasarrufu ile seyahat sektöründeki rekabet ortamında sahibine çok önemli avantajlar sunuyor, konforu ile de fark yaratıyor” diye ekledi.