Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği

Real Konak Hotel’den kolej öğrencilerine turizm eğitimi

Yaptığı Sosyal sorumluluk projeleriyle adını duyuran Batman’daki Real Konak Hotel yönetimi, Özel Fen bilimleri koleji öğrencilerine turizm eğitim verdi.

Real  Konak Hotel Genel Koordinatörü Hüseyin Aslan, Özel Fen Bilimleri koleji öğrencilere turizm eğitim vermenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek “Eğitimli bireylerle ülkemizin daha da kalkınacağı, milli birlik ve bütünlüğümüzün pekişeceğine inanıyoruz. Bu noktada öğrencilere faydalı olmak istiyoruz” dedi.

Benzer sosyal sorumluluk projelerinin devam edeceğini hatırlatan Aslan açıklamalarını şöyle noktaladı:”Sınava girecek gençlerden beklentimiz iyi yetişmiş, dünyayı tanıyan, kendine güvenen, araştıran ve sorgulayan, milli ve manevi değerlerine bağlı bir insan olmalarıdır. İki şeye önem veriyorum, birisi insana saygı, diğeri de eğitim. Otel işletmenin sadece para kazanmadan ibret değildir, samimiyet ve ihlas ile yoğurulan düşünce bizi her zaman doğruya götürecektir. İnanıyorum ki bu gençlerimiz milli birliğin ve bütünlüğün gelişiminde mihenk taşı olacaklar.”