Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği

Reklam

Singapur Havayolları’ndan Uzakdoğu kampanyası

Singapur Changi Havalimanı ile işbirliği yapan Singapur Havayolları, Uzakdoğu’nun en keyifli şehirlerine 2019’da ekonomik fiyatlar ile uçma imkanı sağlıyor. Şanghay, Singapur, Hong Kong, Bangkok, Saygon, ve Kuala Lumpur’a; Tropik cennetler Krabi ve Phuket’e, Avustralya’nın en güzel şehirleri Sydney ile Melbourne’e 449 dolardan başlayan fiyatlarla uçuruyor.

Şirketen yapılan açıklamada, fiyatın 26 Ocak 2019’a kadar satın alınacak Economy ve Business sınıfı biletlere özel fiyat sunulacağı bilgisine yer verildi. Kampanya kapsamında, Singapur Changi Havalimanı aktarmalı uçulacak destinasyonlara, tüm vergiler dahil 449 USD’den başlayan fiyatlarla seyahat edilebilecek. Yolcuların, kampanya kapsamında satın alacakları biletler ile 14 Aralık 2019’a kadar seyahat edebileceği belirtiliyor. Kampanya kapsamında uçulan şehirler için, Singapur Havayolları, Silk Air (Singapur Havayolları’nın bölgesel kanadı) ve Scoot (Singapur havayolları’nın Düşük Bütçeli Havayolu) ile gerçekleştirilen uçuşların kullanılacağı kaydediliyor.

Beş saatten fazla bekleme süresi olan yolculara ücretsiz şehir turu, havalimanının her alanında ücretsiz Wi-Fi, uyuma-dinlenme salonları, içme suyu, TV üniteleri gibi imkanlar sunulacağı belirtiliyor.