Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği

“THE BODRUM by Paramount Hotels & Resorts” ünlüleri ağırladı

Amerikan sinemasının asırlık ikonu, Kaliforniya merkezli Paramount Pictures’ın lisans bölümü Paramount Licensing Inc. ve PHR FZ-LLC işbirliğiyle hayata geçirilen Paramount Hotels & Resorts markasının dünyadaki ilk oteli THE BODRUM by Paramount Hotels & Resorts, 13 Mayıs Cumartesi akşamı görkemli bir davet ile misafirlerini ağırladı.

Dünyanın dört bir yanından gelen, aralarında Hollywood yıldızı Nicole Kidman’ın da olduğu seçkin konuklar THE BODRUM by Paramount Hotels & Resorts’da unutulmayacak bir gece geçirdi. Torba Koyu’nun panoramik manzarasına hakim, 1 km uzunluğunda benzersiz bir sahil şeridinde, yaklaşık 100 dönümlük arazi üzerinde konumlanan THE BODRUM by Paramount Hotels & Resorts, Hollywood yıldızı Nicole Kidman’ın da olduğu seçkin konukları, 13 Mayıs Cumartesi gecesi görkemli bir davetle ağırladı. Paramount Hotels & Resorts markasının dünyadaki ilk oteli olan THE BODRUM by Paramount Hotels & Resorts’ın açılışı şerefine verilen davete seçkin isimler, yerli ve yabancı basın mensupları ve dünya jet setinin ünlü simaları katıldı.
Bu eşsiz gecenin ev sahipliğini yapan Paramount Hotels & Resorts CEO’su Thomas van Vliet; dünyadaki ilk otellerini Bodrum’da açmaktan duyduğu heyecanı şu sözlerle dile getirdi: “Çoğu insan izlediği ikonik filmlerden Paramount Pictures’ın 22 yıldızla çevrilmiş dağını hatırlayacaktır. Paramount markasının 104 yıllık yaratıcı gücünü ve ilham veren eğlence anlayışını, yaratıcı projelerimizle misafirlerimize sunmayı hedefliyoruz. THE BODRUM by Paramount Hotels & Resorts, Paramount Hotels & Resorts markasının dünyadaki ‘Prömiyeri’ olacak. Bu akşam siz kıymetli misafirlerimizle birlikte, şirketimizin tarihinde bir dönüm noktasına imza atmış olmamızdan ötürü çok mutluyum. Hollywood ihtişamının tüm unsurlarını ve Kaliforniya’nın etkileyici yaşam tarzını yansıtacak lüks resort’umuzun varlığının, Bodrum’un konumunu daha da kuvvelendireceğine inanıyorum. Çok güzel bir gece geçirmenizi diliyor ve bizimle olduğunuz için hepinize yürekten teşekkür ediyorum.”
THE BODRUM by Paramount Hotels & Resorts, gecede davetlilere müzik ziyafetinin yanında bir de gastronomik şölen sundu. Otelin Mutfak ve Yemek Yapımcısı İtalyan şef Massimiliano Sperli’nin imzasını taşıyan, Kaliforniya yaşam tarzından ilham alan leziz yemekler, misafirlerin beğenisini kazandı.
THE BODRUM by Paramount Hotels & Resorts Hakkında
Kaliforniya merkezli Paramount Licensing Inc. şirketinin resmi lisansörü PHR FZ-LLC ile Target Investment Turizm İşletmeleri A.Ş. işbirliğiyle hayata geçen ve 6 Mayıs günü kapılarını misafirlerine açan THE BODRUM by Paramount Hotels & Resorts, Bodrum Torba Koyu’nun panoramik manzarasına hakim, 1 km uzunluğunda benzersiz bir sahil şeridinde konumlanıyor. Paramount Hotels & Resorts markasının dünyadaki bu ilk resortu, 100 dönümlük bir arazi üzerinde, yemyeşil yamaçlardan kademe kademe Ege’nin turkuaz sularına karışan doğal bir atmosferde, misafirlerine ışıltılı Hollywood konseptini, rahat ama görkemli Kaliforniya stilini ve son teknolojiyi bir arada sunuyor.
Milas-Bodrum Havaalanına 25 km, Bodrum şehir merkezine ise 10 dakika mesafede yer alan lüks resorta, özel yatlar da yanaşabiliyor