Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği

Reklam

TÜRSAB BYK, İstanbul’un tepesinde moral depoladı

nejatTÜRSAB BYK Başkanı Nejat Karagöz’ün Bomonti Ant Hill Fraser Place Residance’ta düzenlediği yaza merhaba partisi turizmciler ve turizm yazarlarını bir araya getirdi. Ant Hill Fraser Place Residance’ın İstanbul’u 360 derece gören 54’üncü katında gerçekleşen partide Denizbank’ın TÜRSAB üyelerine yönelik bir paket hazırladığı duyuruldu.

Aynur Gürsoy/TÜYED-TÜRSAB BYK Başkanı Minka Travel’in sahibi Neajat Karagöz’ün, Ant Hill Fraser Place’ın 54’üncü katında düzenlediği Yaza merhaba partisine TÜRSAB üyesi Geziciyak’ın sahibi Sevinç Akdoğan, Oniva Tur’un sahibi Yasemin Şan, Troja Turizm Müdürü akademisyen Yüksel Türemez, Haktour’un yöneticisi İbrahim Uslu, Işıltur’dan Bilsen Gürer, Doğan Şirketler Gurubu Genel Müdür Yardımcılarından Mübeccel Değirmenci, TÜRSAB BYK’dan Gamze Çiçek ve diğer acenta temsilcileri, turizm gazetecileri, Fraser Place AntHill İstanbul’un Satış ve Pazarlama Direktörü Aslı Fırat ve Satış ve Pazarlama Şefi Didem Özüpek ve Gn. Müdürleri, Deniz Bank Kobi Bankacılığı Portföy Yöneticisi Mustafa Erdoğan ve Çağlayan Şube Müdürü Hakan Alper ve kalabalık bir davetli gurubu katıldı.

nej1

nej4

nej8


nej9

20120620_IMG_7863

can1

Canlı müzik ve Nejat Karagöz’ün oğlu  Efe Can Karagöz gitarı ve grubuyla söylediği güzel  şarkılarla oldukçaeğlencelivesamimibir atmosferde geçen gecede kısa bir konuşma yapan Nejat Karagöz, sezonun iyi ve verimli, bol kazançlı ve kazançlı gezilerle geçmesini diledi.

Kaynaşma, tanıtım, bilgilendirme ve motivasyon amacıyla organize edilen partide Deniz Bank Kobi Bankacılığı Portföy Yöneticisi Mustafa Erdoğan ve Çağlayan Şube Müdürü Hakan Alper, çok yakında TÜRSAB ile birlikte gerçekleştirebilecekleri üyelere kolaylık sağlayacak yeni paketlerin geleceğini duyurdular.

Parti, Anthill’in İstanbul’u tepeden 360 derece gören muhteşem manzarası, birbirinden nefis ikramlar ve müzikle geç saatlere kadar sürdü.