Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği

TÜROFED, Osman Ayık’la ‘devam’ dedi

TÜROFED Ayık’la devam dedi
Antalya Adalya Elite Resort’te yapılan 5. Olağan Genel Kurulu’nda yeni yönetim belirlendi. Mevcut Başkan Osman Ayık ve ekibi güven tazeleyerek yeniden TÜROFED yönetimine seçildi.

Genel Kurulda TÜROFED Başkanı Osman Ayık’ın üyelere yaptığı konuşma sonrasında Divan heyeti oluşturuldu. Divan Başkanı TÜROFED Kurucu Başkanı Ahmet Barut olurken heyette Işık Uğurtuğ ve Bekir Akkaş da yer aldı.

Olağan Genel Kurul’da Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Denetleme Kurulu Raporu ve 2017-2019 dönemi tahmini bütçesi, Tüzük Değişiklikleri oy birliği ile kabul edildi. Görüşülen ve ibra edilen maddelerin ardından yeni dönem yönetim kurulu üyelerinin isimleri belirlendi.

TÜROFED Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Osman Ayık,Yusuf Hacısüleyman,Sururi Çorabatır,Burhanettin Sili,Birol Akman,Halik Ergül,Halil Özyurt,Murat Demir,Gazi Murat Şen,Mehmet İşler,Yavuz Torunoğulları,Mete Akcan,Bülent Bülbüloğlu,Mehmet Haluk Beceren,Yakup Dinler,Murat Toktaş,Tacettin Özden,Gülçin Güner,Ali Ulvi Gümüşhan,Cafer Tayyar Zaimoğlu,Ahmet Tok