Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği

Uzakrota Turizm Zirvesi 30 Kasım’da gerçekleşiyor

Turizm profesyonellerini ‘Uzakrota Travel Summit’ adıyla buluşturacak olan etkinlik, 30 Kasım’da Hilton Bosphorus Convention Center’da gerçekleşiyor. 3 Salon, 5 sahne ve 1 fuaye alanı ile gerçekleşecek etkinliğe, 2500’ü aşkın yerli ve yabancı turizm profesyonelinin katılması bekleniyor.

Söz konusu etkinlik, geçtiğimiz yıl Fairmont Quasar Istanbul’da 5 salonda 1500 turizmcinin katılımı ile gerçekleşti. Uzakrota Travel Summit 2018’in, Amadeus, Emirates Airlines, Tourism Korea, GoGlobal ve Atlas Global Airlines’ın ana sponsorluğunu yapacağı belirtiliyor.

Etkinlik, Bidroom tarafından, dünyanın en etkili 10 turizm etkinliğinden biri olarak seçildi. Türkiye ve çevre ülkelerden seyahat acentelerini, turizm teknoloji firmalarını, otelleri, turizm sektörüne yönelik hizmet veren ajansları ve bloggerları buluşturarak geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Türkiye’nin en etkili turizm zirvesi olması bekleniyor.

Uzakrota Travel Summit’e “Dijital Çağda Yeni Bir Marka Nasıl Oluşturulur?”, “Turizmde Omnichannel Pazarlama”, “Stratejik Ortaklıklar, API’ler ve Veri Analitikleri”, “Ödeme Yöntemlerini Kullanarak Pazar Payı Elde Etmek”, “Fenomenler ile Etkili Pazarlama Nasıl Yapılır?”, “Gelişmekte Olan Piyasalar ve Online Platformların Gücü” ve “Uçak Bileti Konsolidasyonunda Küresel Gelişmeler” gibi konularda 5 sahnede 57 oturumda 100’ün üstünde konuşmacı katılacak.

Amadeus Ana Salonu, Neredekal Turizm Teknoloji, Emirates Turizm Pazarlama Salonları ve bunlara ek olarak Sabre Travel Technology Exchange ve Dünya çapında düzenlenen Crescentrating Halal in Travel sahnesi ve fuaye alanı ile 2500 yerli ve yabancı ziyaretçi Uzakrota Travel Summit‘te olacak.Etkinliğin biletleri 17,70 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.