Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği

Yılbaşında en çok kim seyahat arkadaşı aradı?

Online tanışma ve seyahat arkadaşı bulma uygulaması Travel Club, yılbaşı gecesine özel en çok seyahat arkadaşı arayan ülkeleri belirledi. Verilere göre Türkiye en çok seyahat arkadaşı arayan ülke olurken, İtalya ve Birleşik Arap Emirlikleri de sıralamadaki yerlerini aldı.

CEO’lar, üst düzey yöneticiler, yatırımcılar, girişimciler, güzellik kraliçeleri, mankenler, foto modeller, süper modeller, ünlüler, doktorlar, avukatlar ve daha pek çok güzel, zengin ve başarılı kişiyi bir araya getiren TravelClub uygulaması, yılbaşında en çok seyahat arkadaşı arayan ülkeleri belirledi. Verilere göre uygulama içerisinde seyahat planı ekleyerek seyahat arkadaşı arayan ülkeler sıralamasında Türkiye ilk sırada yer aldı. Türkiye’yi İtalya ve Birleşik Arap Emirlikleri takip etti.

Şimdiye kadar 250 bin aktif kullanıcıya ulaşan uygulama, seyahat etmeyi seven insanları buluşturmayı amaçlıyor. Kullanıcı kalitesini yukarıda tutmayı ve kullanıcı kitlesinin yüzde 100 gerçek profillerden oluşmasını amaçlayan TravelClub uygulamasında kadınlar kısa bir videolarını göndererek hesaplarını onaylattıktan sonra konuşmaya başlayabilirken, erkeklerin chat ve video-chat yapabilmek için ayda 60 doları gözden çıkarmaları gerekiyor. Uygulama 7/24 canlı müşteri hizmeti sunuyor ve hesap yöneticileri tüm şikayetleri anında değerlendirerek kullanıcı memnuniyetini üst düzeyde olmasını sağlıyor.

Yılbaşı Günü Aralarında En Çok Seyahat Yapılacak İlk 5 Ülke Çifti

1) Türkiye- Rusya

2) Türkiye- Ukrayna

3) İtalya- Rusya

4) BAE- Rusya

5) BAE- Ukrayna