Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği

Yol Haritası Resort Turizm Kongresi’nde Çizilecek

Başta Almanya olmak üzere Avrupa’nın çeşitli ülkeleri ile Rusya ve diğer pazarlardan sektör profesyonellerinin katılımı ile 7’ncisi bu yıl 29-30 Kasım’da Antalya Lara’daki Concorde Otelde yapılacak Uluslararası Resort Kongresi için geri sayım başladı.
Türkiye’nin yanısıra Almanya, Hollanda, İnglitere ve diğer Avrupa pazarları ile Rusya ve diğer ülkelerdeki seyahat pazarı profesyonellerinin katılımı ile gerçekleşen Uluslararası Resort Turizm Kongresi için geri sayım başladı.
İlk kez 2011’de yapılan, bu yıl 7’ncisi gerçekleştirilecek olan “Geleceğin Turizmi Turizmin Geleceği’ ana temalı Uluslarnarası Turizm Kongresi 29-30 Kasım’da Antalya Lara’daki Trendy ve Concorde otellerinde yapılacak.
Kongre 29 Kasım’da Lara Trendy Otel’deki kokteyl ile başlayacak,30 Kasım’da Lara Concorde’ta devam edecek
7. Uluslararası Resort Turizm Kongresi’nin baş konuşmacısı (Keynote Speaker) Alman tur operatörü FTI Group CEO’su Dietmar Gunz.
Kongreye ayrıca Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, Vodafone İcra Kurulu Üyesi Sinan Kızıldağ, MTS Group CEO’su Rembert Euling, Severstall Yönetim Kurulu Başkanı Alexei Mordashov, Sunexpress Genel Müdürü Jens Birschof, TUI Hollanda CEO’su Arjan Kers, BDO Hospitality Consulting Mehmet Önkal, Servotel Özer İsvan ve Cem Kınay ile TÜROFED Başkanı Osman Ayık konuşmacı ve panelist olarak katılacak.
Uluslararası Resort Turizm Kongresi’ne, bugüne kadar; Almanya eski Başbakanı Gerhard Schröder, Thomas Cook CEO’su Peter Fankhauser, TUI Norvegian Cruise İş geliştirme Direktörü Jurgen Stille, Der Touristik CEO’su Sören Hartmann gibi etkin isimler katıldı.
Kongreye, yurtiçinden ve yurtdışından seyahat endüstrisinde yer alan turizmin bütün kesimleri ile finansman, danışmanlık, yatırım, işletme, yönetim, tedarikçi marka ve firmaların üst düzey temsilcileri katılıyor.
Bundan öncekilerde olduğu gibi bu yıl da kongreye 1000 kişinin üzerinde katılım bekleniyor. 7. Uluslararası Resort Turizm Kongresi’ne katılmak için önceden kayıt yaptırmak gerekiyor.

Kayıt için lütfen tıklayın:
http://aktob.org.tr/resort-kongre-kayit-formu/